  • Mfr # 50060-3/16X12X5
  • Zoro # G7403465
Rubber Thickness
3/16"
Rubber Width
12"
Rubber Length
5'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
50060-3/16X12X5
Rubber Thickness
3/16"
Rubber Width
12"
Rubber Length
5'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
3/16, 12" X 5ft Neo Economy 60