  • Mfr # 50040-3/16X24X10
  • Zoro # G7389079
Rubber Thickness
3/16"
Rubber Width
24"
Rubber Length
10'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
50040-3/16X24X10
Rubber Thickness
3/16"
Rubber Width
24"
Rubber Length
10'
Durometer
40A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
3/16, 24" X 10ft Neo Economy 40