  • Mfr # 350-3/16X24X15
  • Zoro # G900769646
Rubber Width
24"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
350-3/16X24X15
Rubber Width
24"
Rubber Length
15'
Durometer
70A
Tensile Strength (PSI)
800 PSI
Description
Rubber Roll, Viton, Rubber Width 24 in, Rubber Length 15 ft, Rubber Thickness 3/16 in, 70A, Plain Backing