  • Mfr # 330-3/16X24X5TAPE
  • Zoro # G300774172
/ea
Free Shipping & Returns
Rubber Width
24"
Rubber Length
5'
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
330-3/16X24X5TAPE
Rubber Width
24"
Rubber Length
5'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
3/16, 24" X 5ft Tape Hypalon