  • Mfr # 310-3/16X36X4TAPE
  • Zoro # G100776796
/ea
Free Shipping & Returns
Rubber Width
36"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
310-3/16X36X4TAPE
Rubber Width
36"
Rubber Length
4'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
3/16, 36" X 4ft Tape Buna FDA White