  • Mfr # 50060-3/16X6X15
  • Zoro # G7386190
Rubber Thickness
3/16"
Rubber Width
6"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
50060-3/16X6X15
Rubber Thickness
3/16"
Rubber Width
6"
Rubber Length
15'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
3/16, 6" X 15ft Neo Economy 60