  • Mfr # 50070-3/32X10X3
  • Zoro # G7392448
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
10"
Rubber Length
3'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
50070-3/32X10X3
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
10"
Rubber Length
3'
Durometer
70A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
Rubber Roll, Neoprene Economy Grade, Rubber Width 10 in, Rubber Length 3 ft, Rubber Thickness 3/32 in, 70A, Plain Backing