  • Mfr # 2080-3/32X10X3
  • Zoro # G800776942
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
10"
Rubber Length
3'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
2080-3/32X10X3
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
10"
Rubber Length
3'
Durometer
70A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
Rubber Sheet, Neoprene, Rubber Width 10 in, Rubber Length 3 ft, Rubber Thickness 3/32 in, 70A, Plain Backing