  • Mfr # 4060-3/32X10X3TAPE
  • Zoro # G900771427
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
10"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
4060-3/32X10X3TAPE
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
10"
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
3/32, 10" X 3ft Tape Buna Commerical 60