  • Mfr # 355HG-3/32X12X4
  • Zoro # G900769547
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
12"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
355HG-3/32X12X4
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
12"
Rubber Length
4'
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
3/32, 12" X 4ft HG NEO 50