  • Mfr # 6060-3/32X12X5TAPE
  • Zoro # G500781758
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
12"
Rubber Length
5'
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
6060-3/32X12X5TAPE
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
12"
Rubber Length
5'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
3/32, 12" X 5ft Tape Neo Commercial 60