  • Mfr # 50050-3/32X2X4
  • Zoro # G7400656
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
2"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
50050-3/32X2X4
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
2"
Rubber Length
4'
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
3/32, 2" X 4ft Neo Economy 50