  • Mfr # 4060-3/32X24X10
  • Zoro # G200771615
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
24"
Rubber Length
10'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
4060-3/32X24X10
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
24"
Rubber Length
10'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
Rubber Roll, Buna-N, Rubber Width 24 in, Rubber Length 10 ft, Rubber Thickness 3/32 in, 60A, Plain Backing