  • Mfr # 380-3/32X24X15
  • Zoro # G100772996
/ea
Free Shipping & Returns
Rubber Width
24"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
380-3/32X24X15
Rubber Width
24"
Rubber Length
15'
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
1200 PSI
Description
3/32, 24" X 15ft NEO FDA WHITE