  • Mfr # 1030HG-332X24X15TAPE
  • Zoro # G500779670
/ea
See details
Key Features
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
24"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1030HG-332X24X15TAPE
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
24"
Rubber Length
15'
Durometer
30A
Tensile Strength (PSI)
1200 PSI
Description
3/32, 24" X 15ft Tape Neo HG30