  • Mfr # 1500-3/32X24X4TAPE
  • Zoro # G700773317
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
24"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1500-3/32X24X4TAPE
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
24"
Rubber Length
4'
Durometer
70A
Tensile Strength (PSI)
800 PSI
Description
3/32, 24" X 4ft Tape SBR Black