  • Mfr # 5346HG-3/32X24X5
  • Zoro # G900772844
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
24"
Rubber Length
5'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
5346HG-3/32X24X5
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
24"
Rubber Length
5'
Durometer
70A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
3/32, 24" X 5ft Buna HG 70