  • Mfr # 5389HG-3/32X36X4
  • Zoro # G500773821
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
36"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
5389HG-3/32X36X4
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
36"
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI