  • Mfr # 50040-3/32R
  • Zoro # G7408520
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
4"
Rubber Length
24"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
50040-3/32R
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
4"
Rubber Length
24"
Durometer
40A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
3/32, 4" X 24" Neo Economy 40