  • Mfr # 50070-3/32X6X4TAPE
  • Zoro # G7397384
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
6"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
50070-3/32X6X4TAPE
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
6"
Rubber Length
4'
Durometer
70A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
3/32, 6" X 4ft Tape Neo Economy 70