  • Mfr # 50040-3/32X6X5
  • Zoro # G7370160
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
6"
Rubber Length
5'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
50040-3/32X6X5
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
6"
Rubber Length
5'
Durometer
40A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
3/32, 6" X 5ft Neo Economy 40