  • Mfr # 5313HG-3/4X10X3
  • Zoro # G100771555
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
10"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
5313HG-3/4X10X3
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
10"
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
3/4, 10" X 3ft Buna HG 60