  • Mfr # 4060-3/4X12X15
  • Zoro # G200773138
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
12"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
4060-3/4X12X15
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
12"
Rubber Length
15'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
Rubber Roll, Buna-N, Rubber Width 12 in, Rubber Length 15 ft, Rubber Thickness 3/4 in, 60A, Plain Backing