  • Mfr # 1055HG-3/4X12X4
  • Zoro # G100776154
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
12"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
1055HG-3/4X12X4
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
12"
Rubber Length
4'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
3/4, 12" X 4ft Neo HG60