  • Mfr # 50050-3/4QTAPE
  • Zoro # G7387828
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
2"
Rubber Length
24"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
50050-3/4QTAPE
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
2"
Rubber Length
24"
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
3/4, 2" X 24" Tape Neo Economy 50