  • Mfr # 1030HG-3/4X24X10
  • Zoro # G600777996
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
24"
Rubber Length
10'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
1030HG-3/4X24X10
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
24"
Rubber Length
10'
Durometer
30A
Tensile Strength (PSI)
1200 PSI
Description
Rubber Roll, High Grade Neoprene, Rubber Width 24 in, Rubber Length 10 ft, Rubber Thickness 3/4 in, 30A, Plain Backing