  • Mfr # 50050-3/4X24X15
  • Zoro # G7393744
/ea
See details
Key Features
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
24"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
50050-3/4X24X15
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
24"
Rubber Length
15'
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
3/4, 24" X 15ft Neo Economy 50