  • Mfr # 387-3/4X24X15TAPE
  • Zoro # G900771540
Rubber Width
24"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
387-3/4X24X15TAPE
Rubber Width
24"
Rubber Length
15'
Durometer
40A
Tensile Strength (PSI)
3000 PSI
Description
Rubber Roll, Gum, Rubber Width 24 in, Rubber Length 15 ft, Rubber Thickness 3/4 in, 40A, Adhesive Backing