  • Mfr # 6050-3/4X24X4
  • Zoro # G400781636
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
24"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
6050-3/4X24X4
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
24"
Rubber Length
4'
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
Rubber Roll, Neoprene, Rubber Width 24 in, Rubber Length 4 ft, Rubber Thickness 3/4 in, 50A, Plain Backing