  • Mfr # 50050-3/4Z
  • Zoro # G7396228
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
6"
Rubber Length
36"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
50050-3/4Z
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
6"
Rubber Length
36"
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
3/4, 6" x 36" Neo Economy 50