  • Mfr # 50060-3/4X6X5
  • Zoro # G7390950
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
6"
Rubber Length
5'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
50060-3/4X6X5
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
6"
Rubber Length
5'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
3/4, 6" X 5ft Neo Economy 60