  • Mfr # 50070-3/8X12X10
  • Zoro # G7409625
/ea
See details
Key Features
Rubber Thickness
3/8"
Rubber Width
12"
Rubber Length
10'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
50070-3/8X12X10
Rubber Thickness
3/8"
Rubber Width
12"
Rubber Length
10'
Durometer
70A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
3/8, 12" X 10ft Neo Economy 70