  • Mfr # 6060-3/8X12X15
  • Zoro # G800781502
/ea
See details
Key Features
Rubber Thickness
3/8"
Rubber Width
12"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
6060-3/8X12X15
Rubber Thickness
3/8"
Rubber Width
12"
Rubber Length
15'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
Rubber Roll, Neoprene, Rubber Width 12 in, Rubber Length 15 ft, Rubber Thickness 3/8 in, 60A, Plain Backing