  • Mfr # 50070-3/8B
  • Zoro # G7392475
Rubber Thickness
3/8"
Rubber Width
12"
Rubber Length
24"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
50070-3/8B
Rubber Thickness
3/8"
Rubber Width
12"
Rubber Length
24"
Durometer
70A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
3/8, 12" x 24" Neo Economy 70