  • Mfr # 387-3/8X12X5
  • Zoro # G800773989
/ea
Free Shipping & Returns
Rubber Width
12"
Rubber Length
5'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
387-3/8X12X5
Rubber Width
12"
Rubber Length
5'
Durometer
40A
Tensile Strength (PSI)
3000 PSI
Description
3/8, 12" X 5ft Natural Gum