  • Mfr # 50050-3/8T
  • Zoro # G7407787
Rubber Width
2"
Rubber Length
12"
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
50050-3/8T
Rubber Width
2"
Rubber Length
12"
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
3/8, 2" X 12" Neo Economy 50