  • Mfr # 50050-3/8X24X10
  • Zoro # G7405188
/ea
See details
Rubber Width
24"
Rubber Length
10'
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
50050-3/8X24X10
Rubber Width
24"
Rubber Length
10'
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
3/8, 24" X 10ft Neo Economy 50