  • Mfr # 2860-3/8X24X10
  • Zoro # G900778563
Rubber Thickness
3/8"
Rubber Width
24"
Rubber Length
10'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
2860-3/8X24X10
Rubber Thickness
3/8"
Rubber Width
24"
Rubber Length
10'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
Rubber Roll, Silicone, Rubber Width 24 in, Rubber Length 10 ft, Rubber Thickness 3/8 in, 60A, Plain Backing