  • Mfr # 387-3/8X24X10TAPE
  • Zoro # G500774095
Rubber Width
24"
Rubber Length
10'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
387-3/8X24X10TAPE
Rubber Width
24"
Rubber Length
10'
Durometer
40A
Tensile Strength (PSI)
3000 PSI
Description
Rubber Roll, Gum, Rubber Width 24 in, Rubber Length 10 ft, Rubber Thickness 3/8 in, 40A, Adhesive Backing