  • Mfr # 2850-3/8X24X15
  • Zoro # G900768588
/ea
See details
Key Features
Rubber Thickness
3/8"
Rubber Width
24"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
2850-3/8X24X15
Rubber Thickness
3/8"
Rubber Width
24"
Rubber Length
15'
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
Rubber Roll, Silicone, Rubber Width 24 in, Rubber Length 15 ft, Rubber Thickness 3/8 in, 50A, Plain Backing