  • Mfr # 5346HG-3/8X24X5TAPE
  • Zoro # G200774395
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
3/8"
Rubber Width
24"
Rubber Length
5'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
5346HG-3/8X24X5TAPE
Rubber Thickness
3/8"
Rubber Width
24"
Rubber Length
5'
Durometer
70A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
3/8, 24" X 5ft Tape Buna HG 70