  • Mfr # 1030HG-3/8X24X5TAPE
  • Zoro # G200778379
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
3/8"
Rubber Width
24"
Rubber Length
5'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
1030HG-3/8X24X5TAPE
Rubber Thickness
3/8"
Rubber Width
24"
Rubber Length
5'
Durometer
30A
Tensile Strength (PSI)
1200 PSI
Description
3/8, 24" X 5ft Tape Neo HG30