  • Mfr # SDS4350-10000-25-D
  • Zoro # G510851199
/ea
Key Features
Drill Bit Size
1 in
Overall Length
25 in
Material - Machining
Carbide Tipped
Finish - Machining
Gray
Shank Type - Machining
Slotted Drive
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SDS4350-10000-25-D
Country of Origin
United States
Dimensions
Drill Bit Size
1 in
Overall Length
25 in
Width
1 in
Flute Length
22 in