  • Mfr # SDS4350-10000-30-D
  • Zoro # G710851159
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Drill Bit Size
1 in
Overall Length
30 in
Material - Machining
Carbide Tipped
Finish - Machining
Gray
Shank Type - Machining
Slotted Drive
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SDS4350-10000-30-D
Country of Origin
United States
Dimensions
Drill Bit Size
1 in
Overall Length
30 in
Flute Length
28 in
Width
1 in