  • Mfr # CVC-63-2436-LG
  • Zoro # G6868382
Overall Height
63 in
Overall Length
36 in
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
CVC-63-2436-LG
Overall Height
63 in
Overall Length
36 in
Overall Width
24 in
Overall LxWxH
36 in x 24 in x 63 in
For Wire Shelf/Cart Type
Stationary or Mobile Shelving
Description
Utility Cart Cover, Load Capacity Not Applicable, Material Nylon, Color Green, Includes Not Applicable, For Use With Mfr. Model Number Any Standard Eagle Cart, Overall Depth 24 in, Overall Width 24 in, Overall Height 63 in