  • Mfr # CZC-63-2448
  • Zoro # G6563243
Overall Height
63 in
Overall Length
48 in
Overall Width
24 in
Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
CZC-63-2448
Overall Height
63 in
Overall Length
48 in
Overall Width
24 in
Overall LxWxH
48 in x 24 in x 63 in
Color
White
For Wire Shelf/Cart Type
Stationary or Mobile Shelving
Description
Utility Cart Cover, Load Capacity Not Applicable, Material Nylon, Color White, Includes Not Applicable, For Use With Mfr. Model Number Any Standard Eagle Cart, Overall Depth 24 in, Overall Width 24 in, Overall Height 63 in