  • Mfr # CZC-74-2448-PB
  • Zoro # G7013404
Overall Height
74 in
Overall Length
48 in
Overall Width
24 in
Color
Light Blue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
CZC-74-2448-PB
Overall Height
74 in
Overall Length
48 in
Overall Width
24 in
Overall LxWxH
48 in x 24 in x 74 in