  • Mfr # CZC-86-2472-PB
  • Zoro # G6612331
Overall Height
86 in
Overall Length
72 in
Overall Width
24 in
Color
Light Blue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
CZC-86-2472-PB
Overall Height
86 in
Overall Length
72 in
Overall Width
24 in
Overall LxWxH
72 in x 24 in x 86 in
Color
Light Blue
Description
Utility Cart Cover, Load Capacity Not Applicable, Material Nylon, Color Blue, Includes Not Applicable, For Use With Mfr. Model Number Any Standard Eagle Cart, Overall Depth 24 in, Overall Width 24 in, Overall Height 86 in