  • Mfr # S5-74-1842Z
  • Zoro # G8070119
/ea
See details
Depth
18"
Height
74"
Color
Silver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
S5-74-1842Z
Width
42"
Depth
18"
Height
74"