  • Mfr # S4-74-1872S
  • Zoro # G8069890
Width
72"
Depth
18"
Height
74"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
S4-74-1872S
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
72"
Depth
18"
Height
74"